PracaOferty pracy Niemcy › Komisjoner w DE/ Branża wyposażenie domu/ Okolice Monachium/ Wysokie zarobki!

Kto szuka:

JOBWERKE Sp. z o.o.

Komisjoner w DE/ Branża wyposażenie domu/ Okolice Monachium/ Wysokie zarobki!

Lokalizacja:

Niemcy, Kammlach

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz stałej pracy za granicą?

Zależy Ci na sprawdzonej ofercie i legalnej pracy?

Aplikuj do nas lub zadzwoń: 799 355 455! Jobwerke to spółka, która specjalizuje się w rekrutacji pracowników do pracy w Niemczech. Łączymy pracodawców z najlepszymi pracownikami.

Miejsce pracy:  okolice Monachium/ Kammlach

Stanowisko: Komisjoner w branży wyposażenia domu

Zakres obowiązków:

·        Kompletowanie i składowanie towarów

·        Praca z wózkiem widłowym czołowym

·        Praca ze skanerem lub pick by voice/na słuchawkach j. polski

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Uprawnienia na wózki

·        Sprawność fizyczna

·        Zaangażowanie i dokładność w powierzonych obowiązkach

·        Chęć długoterminowej pracy

Oferujemy:

·        Stawkę godzinową –  14,15 EUR brutto/h

·   Wynagrodzenie nawet do 2500 EUR brutto

·        Szkolenie przygotowujące do pracy

·        Zakwaterowanie

·        Pomoc w organizacji przejazdu z Polski do Niemiec

·        Wsparcie polskich koordynatorów i brygadzistów

·        Opiekę medyczną Luxmed

·        Ubezpieczenie podstawowe i dodatkowe

+ Premie:

·        100 EUR brutto za POLECENIE pracowników do pracy

·        150 EUR brutto za UŻYWANIE WŁASNEGO SAMOCHODU

·        125 EUR brutto za pełnienie FUNKCJI KIEROWCY firmowego busa

·        200 EUR brutto premii półrocznej (Urlabsgeld/ Weihnachtsgels)

·        Płatne dni świąteczne wg niemieckiego kalendarza.

Aplikuj i dołącz do zespołu JobWerke lub zadzwoń tel.: 799 355 455

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-30

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: JOBWERKE Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna