PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca DE, D 3260 euro brutto, autobus miejski, elastyczny grafik pracy

Kto szuka:

ASMO Solutions

Kierowca DE, D 3260 euro brutto, autobus miejski, elastyczny grafik pracy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 3260 euro brutto (pełny etat)
  • Stawka godzinowa wynosi 19,00€ brutto
  • Diety 14-28€
  • Dodatkowo płatne zmiany w nocy, niedziele i święta
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia niemieckie:  Kindergeld 250€/dziecko, ubezpieczenie na życie, budowanie niemieckiej emerytury
  • BEZPŁATNE zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym
  • Pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

  • Dostępne różne lokalizacje w Nieczech- możliwość wyboru
  • Stanowisko: kierowca autobusu miejskiego
  • Trasy wokół komina
  • Elastyczny grafik tygodniowy
  • Firma jest rozpoznawalnym, niemieckim przewoźnikiem
  • Przerwy są liczone do czasu pracy

OCZEKUJEMY:

  • Prawa jazdy kategorii D lub DE, kodu 95
  • Doświadczenia zawodowego jako kierowca autobusu
  • Znajomości języka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Logistyka / Transport / Zakupy

Praca - wiadomości i porady

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.

  • Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Czy jest przestrzeń na podwyżki wynagrodzenia?

    Dwucyfrowa inflacja sprawiła, że pragnienie podwyżki wynagrodzenia stało się wśród polskich pracowników jeszcze intensywniejsze niż wcześniej. Faktem jest, że negocjacje w tej kwestii bywają niełatwe. Jak się jednak okazuje, nie jest ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy

    Zwolnienie pracownika z obowiązku świadczenia pracy realizowane jest w ramach uprawnień kierowniczych pracodawcy. W konsekwencji pracodawca ma prawo wtórnie zobowiązać pracownika do świadczenia pracy (zgoda zatrudnionego nie jest wymagana) ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?