PracaOferty pracy Knurów › Administrator sieci i systemów IT

Kto szuka:

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie

Stanowisko:

Administrator sieci i systemów IT

Lokalizacja:

Knurów

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

BEZPIECZNI, SILNI  TRADYCJĄ, EFEKTYWNI, DYNAMICZNI, ROZWOJOWI

DOŁĄCZ DO NAS!  CZEKAMY NA CIEBIE!

Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie jest bankiem  o charakterze lokalnym, zrzeszonym w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., ukierunkowanym na bezpieczną obsługę finansową przedsiębiorców, budżetów samorządowych i klientów indywidualnych, tak aby mogli prowadzić efektywną i dynamiczną działalność, dzięki czemu wspólnie przyczyniamy się do rozwoju społeczności lokalnej.  O.K. Bank Spółdzielczy prowadzi działalność w 12 placówkach, na terenie powiatu: gliwickiego,  mikołowskiego, rybnickiego, m. Gliwice ; m. Zabrze.

O.K. Bank  Spółdzielczy poszukuje do pracy  na stanowisko:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • praktyczna wiedza z zakresu:
    - zarządzania systemami serwerowymi (Linux, Windows Server),
    - zarządzanie usługami (firewall, utwardzanie systemów itp.)
    - konfiguracji urządzeń sieciowych (VLAN, VPN, NAT),
    - bezpieczeństwa sieci i systemów
    - kopii bezpieczeństwa usług serwerowych (bazy danych itp.)
    - windows Server (AD, WSUS, GPO, DNS),
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • sumienność, dokładność i zaangażowanie w wykonywanie zleconych zadań,
  • kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
  • umiejętność planowania i organizacji swojej pracy z uwzględnieniem priorytetów,
  • umiejętność pracy w zespole
  • wymagane prawo jazdy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • zarządzanie usługami i serwerami,
  • aktualizacją systemów serwerowych i urządzeń sieciowych,
  • konfiguracja systemów i urządzeń sieciowych,
  • przygotowanie i aktualizacja dokumentacji dotyczącej zasobów serwerowych i sieci
  • zarządzanie i dbanie o bezpieczeństwo sieci firmowej (przy współpracy z koordynatorem bezpieczeństwa)
  • zdalną obsługę użytkowników bezpośrednio oraz przez helpdesk
  • rejestrowanie zgłoszeń w systemie informatycznym,
  • monitorowanie i nadzór nad terminowością realizacji zgłoszeń,
  • zarządzanie incydentami, oraz problemami IT zgłaszanymi przez klientów i pracowników,
  • przygotowywanie i konfigurację sprzętu komputerowego dla pracowników,
  • udział w nowych projektach,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia
  • wyposażenie w laptop i telefon komórkowy
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego w ramach wykonywania obowiązków służbowych
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej , dofinansowanej przez Pracodawcę
  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego  Programu Emerytalnego ( dobrowolna forma oszczędzania na emeryturę, organizowana  i finansowana  przez   Pracodawcę )
  • możliwość korzystania z Programów Korzyści dla Pracowników w formie kart lojalnościowych
  • wsparcie w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • innowacyjne projekty i samorealizację dla osób kreatywnych,

Miejsce pracy :   Knurów  (stałe zorganizowane stanowisko pracy) .

Wymagane prawo jazdy (przejazdy do placówek Banku w ramach wsparcia w zakresie usuwania awarii i konsultacji technicznych jednostkom i komórkom organizacyjnym Banku).

Praca od poniedziałku do piątku, w systemie podstawowym zmianowym, w ruchomym rozkładzie czasu pracy w określonym przedziale godzinowym (rozpoczęcie od godziny 07.15) z uwzględnieniem zmiany związanej z przetwarzaniem procesów „zamknięcia dnia,  miesiąca, roku”.

Osoby zainteresowane zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów (zawodowe CV, list motywacyjny) za pomocą przycisku "aplikuj". Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 27 dni

pracodawca: Orzesko-Knurowski Bank Spółdzielczy z siedzibą w Knurowie

branże: Informatyka / Telekomunikacja