eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Francja › Fasadierzy, Francja

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Fasadierzy, Francja

Lokalizacja:

Francja

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • renowacja fasady 3 budynków będących częścią kompleksu domu opieki społecznej,
  • praca na rusztowaniach,
  • okładanie budynku wełną skalną o grubości 20 cm,
  • tynkowanie.

Oczekujemy:

  • doświadczenie zgodnego z zakresem obowiązków (ocieplenia + tynki),
  • mile widziane doświadczenie w malowaniu części zewnętrznych fasady.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę,
  • stawkę: 13 EUR brutto/h + ekwiwalent żywieniowy za każdy przepracowany dzień 10,10 EUR/dzień,
  • gwarancja godzin,
  • możliwość nadgodzin,
  • zapewnione zakwaterowanie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-05

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura