PracaOferty pracy Amsterdam › DEKARZ DACHÓW PŁASKICH - praca z doświadczeniem | Holandia

Kto szuka:

PRAN

Stanowisko:

DEKARZ DACHÓW PŁASKICH - praca z doświadczeniem | Holandia

Lokalizacja:

Amsterdam

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

Naszym klientem jest firma dekarska znajdująca się w rejonie Limburgii. To firma, w której panuje rodzinna atmosfera i wszyscy są tak traktowani jak członkowie rodziny.

Jeśli masz równo pod sufitem i wysokość to Twoje drugie imię, zostaw nam aplikację i zostań naszym Dekarzem dachów płaskich. Do Twoich zadań będzie należało pozbywanie się kawałka historii w postaci starych warstw dachów, renowacji tych jeszcze działających oraz układaniem nowych. Jeśli możesz odhaczyć w swoim CV znajomość technik i narzędzi dekarskich, masz pewne doświadczenie w tych fachu i znasz produkty takie jak bitum, plastik, PCV, EPDM czy Resitrix - Jesteś odpowiednią osobą do naszego zespołu.

#dekarz #monter

To będziesz robić

  • usuwać stare pokrycia dachowe
  • naprawiać usterki w pokryciach dachowych
  • układać różnego rodzaju nowe pokrycia
  • dbać o porządek w miejscu pracy

KILKA LITER PRZESTAW, KILKA DODAJ, A Z "DEKARZA" ZROBI SIĘ "IDEALNY PRACOWNIK"!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 550€ netto/40h - po odliczeniu kosztów zakwaterowania i ubezpieczenia!
  • legalną pracę na holenderskich warunkach
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • jednoosobowy pokój
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • opiekę koordynatorów
  • pracę na długi okres
  • narzędzia oraz odzież roboczą

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (minimum 3-letnie)
  • mile widziane wykształcenie w kierunku dekarza
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność na dłuższy czas
  • prawo jazdy kat. B jako wymóg. Własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • brak lęku wysokości
  • dyplom VCA lub gotowość do wyrobienia
  • znajomość różnych rodzajów pokryć dachowych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Dział techniczny