PracaOferty pracy Niemcy › Blacharz bez znajomości języka, bezpłatne zakwaterowanie 13,50€ b/h + 55-60€ netto diety Niemcy

Kto szuka:

Carpediem Poland Sp. z o.o.

Blacharz bez znajomości języka, bezpłatne zakwaterowanie 13,50€ b/h + 55-60€ netto diety Niemcy

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków

  • naprawa karoserii i przeprowadzenie konserwacji
  • wykrywanie błędów, wad i uszkodzeń karoserii – naprawa i wymiana uszkodzonych części

Oferujemy

  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
  • pracę jednozmianową w systemie 3 na 1
  • stawkę: 13,50€ b/h + 55-60€ netto diety (za każdy pełny przepracowany dzień powyżej 7 godzin)
  • bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • doświadczenie/ wykształcenie w zawodzie
  • chęć do pracy w nadgodzinach
  • mile widziany samochód na wyjazd

KRAZ 6760

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 14 dni

pracodawca: Carpediem Poland Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna