eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mirosławiec › TECHNIK

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

TECHNIK

Lokalizacja:

Mirosławiec

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0191

Obowiązki:

rowadzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej i użytkowej nadzorowanych sieci i systemów teleinformatycznych;
wsparcie techniczne użytkownika końcowego w zakresie telekomunikacji;
konfiguracja urządzeń komutacji i teletransmisji;
udział we wdrażaniu do eksploatacji nowego sprzętu telekomunikacyjnego;
udział w dokonywaniu przeglądów technicznych, konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego.
Wyzwania jakie na Ciebie czekają:
praca na rzecz bezpieczeństwa łączności;
praca z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
poznawanie narzędzi teleinformatycznych, do których dostęp ma wąskie grono specjalistów

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Miejsce pracy: m. MIROSŁAWIEC; w wymiarze czasu pracy: PEŁEN ETAT 1. Wymagania niezbędne: poziom wykształcenia: średnie; kierunek-profil: telekomunikacja, teleinformatyka, informatyka, elektronika; staż pracy: przy wykształceniu średnim 3 lata, przy wykształceniu wyższym 1 rok; umiejętności: dobra znajomość zagadnień z zakresu komutacji i teletransmisji, telekomunikacji i informatyki.2. Wymagania dodatkowe: poświadczenie bezpieczeństwa: osobowe, upoważniające do dostępu do informacji niejawnych; doświadczenie: mile widziane doświadczenie w zawodzie technik komutacji i teletransmisji.Czego oczekujemy od Ciebie? Samodzielności; Dokładności; Dyspozycyjności; terminowego wykonywania działań; zaangażowania w procesie pracy.

Miejsce pracy: 78-650 Mirosławiec, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty: podpisany kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie /ze strony internetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/; list motywacyjny; dokumenty poświadczające wykształcenie /kserokopie/; dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje i umiejętności /kserokopie/; przebieg zatrudnienia /kserokopie/; klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla kandydatów do pracy w RCI Bydgoszcz /ze stronyinternetowej rcibydgoszcz.wp.mil.pl/.Wymagane dokumenty należy przesłać na adres:Regionalne Centrum Informatyki Bydgoszczul. Dwernickiego 1, 85-915 Bydgoszczlub adres e-mail:rcibydgoszcz.rekrutacja@ron.mil.plw terminie do dnia 30 kwietnia 2024 rokuAplikacje, dostarczone po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane.Odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 44 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Ochrona osób i mienia