PracaOferty pracy Kliniska Wielkie › OPERATOR MASZYN - BEZ DOŚWIADCZENIA - DO 5 100 netto.

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

OPERATOR MASZYN - BEZ DOŚWIADCZENIA - DO 5 100 netto.

Lokalizacja:

Kliniska Wielkie

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286..

Dla naszego klienta, który jest znaczącym europejskim producentem opakowań kartonowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator Maszyn.

Oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia,
  • podstawa wynagrodzenia 4500 zł brutto
  • premia uznaniowa do 450 zł brutto,
  • dodatek za dojazdy,
  • dofinansowanie obiadów (160 zł na miesiąc),
  • możliwość pracy w nadgodzinach (+50%)  i Soboty (+100%)
  • nagrody i dodatki

Wymagania:
  • gotowość do pracy na 3 zmiany (6:00 - 14:00 ; 14:00 - 22:00; 22:00 - 6:00),
  • pracowitość i odpowiedzialność.

Obowiązki na stanowisku:
  • obsługa maszyn do wyrobu opakowań kartonowych,
  • podawanie i odbieranie tektury z maszyny produkcyjnej oraz układanie jej na paletach,
  • inne prace pomocnicze przy produkcji opakowań kartonowych,
  • kontrola jakości produktu.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Zwrot za dojazdy
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia