PracaOferty pracy Stargard › Pracownik produkcji - do 5000 brutto- OD ZARAZ -BEZ DOŚWIADCZENIA

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik produkcji - do 5000 brutto- OD ZARAZ -BEZ DOŚWIADCZENIA

Lokalizacja:

Stargard

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286.

Dla sprawdzonego klienta, firmy która jest producentem samodzielnie opracowanych, mineralnych i niepalnych materiałów ochrony przeciwpożarowej, szukamy osoby do pracy na stanowisku:Pracownik produkcji

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wynagrodzenie do 5 000,00 zł brutto
  • praca zmianowa (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00);
  • premia uznaniowa i frekwencyjna;
  • pracę w przyjaznej atmosferze;
  • darmowy catering dla pracowników;

Twój zakres obowiązków:
  • praca przy obsłudze maszyn do produkcji i obróbki płyt oraz wkładów ognioochronnych (cięcie, szlifowanie, frezowanie);
  • ręczne prace transportowe;
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy;

Oczekujemy:
  • doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej mile widzialne;
  • dokładność i sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole.

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta wyślij swoje CV :)

Benefity:
  • Darmowy posiłek
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Rozwój

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 8 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Kontrola jakości