PracaOferty pracy Ząbki › Pracownik produkcji sprężyn technicznych 30-34 zł brutto/h

Kto szuka:

ATERIMA WORK

Stanowisko:

Pracownik produkcji sprężyn technicznych 30-34 zł brutto/h

Lokalizacja:

Ząbki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Co będziesz robić?

  • Obsługiwać maszyny do produkcji sprężyn technicznych
  • Wykonywać pomiary wyrobów w trakcie produkcji
  • Dbać o porządek na stanowisku pracy

Czego oczekujemy?
  • Braku przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej
  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym
  • Doświadczenia w pracy na produkcji - mile widziane

Co oferujemy?
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę Tymczasową, z perspektywą stałej współpracy
  • Stawkę godzinową 30-34 zł brutto
  • Pracę w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00)
  • Miejsce pracy: Marki

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ATERIMA WORK

branże: Inne / Pozostałe

  • Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    Zwolnienia grupowe: pracownicy muszą pamiętać o swoich prawach

    W przypadku bycia zwalnianym trudno jest mówić o przywilejach, ale pracownicy, którzy będą obejmowani zwolnieniami grupowymi muszą pamiętać o tym, że nie jest to standardowy system rozstania z firmą. Osobom odchodzącym należy się ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Utrata zdrowia nie musi oznaczać utraty pracy, choć zmusza niekiedy do zmiany zawodu. Wsparcie finansowe niezbędne do przekwalifikowania zapewnia ZUS, przyznając rentę szkoleniową. Kiedy i komu przysługuje takie świadczenie?

  • Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Święta i dni wolne od pracy w Niemczech w 2024 roku

    Jak wygląda kalendarz świat i dni wolnych od pracy w Niemczech w 2024 roku? Należy zwrócić uwagę, że niektóre święta są obchodzone w całym kraju, a niektóre tylko w poszczególnych landach.

  • Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Zmiany w prawie pracy kluczowe dla pracowników

    Dyrektywa, która weszła w życie 26 kwietnia br. implikuje szereg zmian w prawie pracy, kluczowych z punktu widzenia pracowników - dotyczących m.in. godzenia obowiązków zawodowych i rodzinnych oraz przejrzystych i przewidywalnych warunków ...

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...