eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Ząbki › ELEKTRYK - AUTOMATYK

Kto szuka:

AQUA WORLD Sp. z o.o.

AQUA WORLD Sp. z o.o. z powodzeniem od 2001 roku realizuje inwestycje z zakresu technologii basenowych, fontannowych i SPA. Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów publicznych oraz prywatnych od zaprojektowania, przez montaż po serwis wykonanych instalacji.

Stanowisko:

ELEKTRYK - AUTOMATYK

Lokalizacja:

Ząbki

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Projektowanie i montaż szaf sterujących dla instalacji uzdatniania wody basenowej lub fontannowej – obiekty publiczne, prywatne, hotele.

Wymagania:

-wykształcenie średnie kierunkowe- automatyk lub pokrewne  ( elektrotechnika/ elektronika/ mechatronika)

- umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych

- uprawnienia elektryczne ( 1kV)

- solidność, zaangażowanie i chęć do pracy

- doświadczenie min. 1 rok

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- ciągłość zatrudnienia również w okresie zimowym

- pakiet dodatkowych ubezpieczeń

- pakiet opieki medycznej

- atrakcyjne zarobki i system premiowy

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-11-10

data aktualizacji: 2018-11-10

do końca oferty: 3 dni

oferta była oglądana: 235 razy

pracodawca: AQUA WORLD Sp. z o.o.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka
Dział techniczny

  • Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

    Wiosenne przesilenie, stres pourlopowy. Jak znaleźć motywację do pracy?

    Piękna pogoda, rozmowy o wyjazdach, zdjęcia znajomych z wczasów wrzucane na Facebooka – to wszystko dekoncentruje i obniża efektywność w pracy. Jest jednak kilka sposobów, aby przetrwać ten najtrudniejszy czas.

  • Kompetencje zawodowe, dzięki którym zdobędziesz pracę w biznesie

    Kompetencje zawodowe, dzięki którym zdobędziesz pracę w biznesie

    W minionym roku rynek pracy okazał się wyjątkowo łaskawy dla pracowników. Bezrobocie spadało, oferty pracy dopisywały, a wynagrodzenia wyraźnie rosły. Według danych ABSL odnotowany pomiędzy I kw. 2016 r. a I kw. 2017 r. wzrost ...

  • Dokumentacja pracownicza - zmiany

    Dokumentacja pracownicza - zmiany

    Od 1 grudnia 2018 r. wszyscy lekarze będą mieli obowiązek wystawiania elektronicznych zwolnień lekarskich. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez ZUS na portalu zus.pl, e-ZLA - czyli zwolnienie elektroniczne sporządzane jest szybciej w ...

  • Wynagrodzenia osób po 50. roku życia w 2017 roku

    Wynagrodzenia osób po 50. roku życia w 2017 roku

    W 2017 roku mediana wynagrodzeń całkowitych osób po 50. roku życia wynosiła 4 140 PLN brutto. Połowa badanych zarabiała w przedziale od 3 024 PLN do 6 000 PLN brutto.

  • Przeciętne wynagrodzenie II 2018

    Przeciętne wynagrodzenie II 2018

    Mamy najświeższe informacje odnośnie lutowej średniej krajowej. Przeciętne wynagrodzenie w lutym 2018 roku wyniosło 4599,72 złotych - poinformował właśnie Główny Urząd Statystyczny. To nieco ponad 11 złotych więcej niż w poprzednim ...