eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Technik Obsługi Budynku

Kto szuka:

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik Obsługi Budynku

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:
  • Utrzymanie techniczne nieruchomości
  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej
  • Obsługa systemu zgłoszeniowego - otwieranie/zamykanie/monitorowanie zgłoszeń
  • Usuwanie awarii, przeglądy okresowe, naprawa usterek
  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
  • Drobne prace montażowe

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1kV
  • Znajomość automatyki budynkowej
  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych,
  • Wiedza z zakresu techniki HVAC
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • Samodzielność

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe
  • Pracę w globalnej organizacji w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-15

do końca oferty: 25 dni

pracodawca: ISS Facility Services Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe
Praca fizyczna