eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Specjalista ds. Gwarancji

Kto szuka:

NES Global Talent

Stanowisko:

Specjalista ds. Gwarancji

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • mapowanie zgłoszonej usterki oraz koordynacja procesu realizacji naprawienia usterki
  • otrzymywanie, rejestracja oraz analiza zgłoszonych usterek oraz wad
  • dokładna weryfikacja zgłoszeń pod kątem zasadności technicznej/konstrukcyjnej
  • konsultacje techniczne z ekspertami odnośnie przewidywanych prac naprawczych
  • stały i profesjonalny kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem i Podwykonawcami z zachowaniem wysokiej jakości obsługi gwarancyjnej
  • kontrola poprawności dokumentacji kontraktów przyjmowanych na gwarancję oraz nadzór nad jej obiegiem
  • współpraca z jednostkami zaangażowanymi w proces obsługi gwarancyjnej (podwykonawcy, zespół realizacji, dział prawny)
  • nadzór nad odbiorem wykonanych prac naprawczych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania:
  • absolwent studiów inżynierskich lub magisterskich na kierunku Budownictwo
  • bardzo dobra znajomość branży budowlanej poparta doświadczeniem (min. 2 lata)
  • wiedza z zakresu usterek budowlanych
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze gwarancyjnej po stronie generalnego wykonawcy lub w branży nieruchomości
  • umiejętności komunikacyjne w budowaniu relacji z Klientem

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Rozwój w pracy po stronie jednego z liderów branży generalnego wykonawstwa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość wykorzystywania nowoczesnych narzędzi oraz technologii w pracy
  • Pakiet multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-22

do końca oferty: 2 dni

pracodawca: NES Global Talent

branże: Dział techniczny