eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Project Manager (fotowoltaika)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Project Manager (fotowoltaika)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Systematyczne badanie rynku w celu identyfikacji potencjalnych możliwości dla rozwoju projektów fotowoltaicznych, w tym farm solarnych.
  • Aktywne nawiązywanie i pielęgnowanie długoterminowych relacji z kluczowymi partnerami, w tym inwestorami, właścicielami gruntów, lokalnymi władzami oraz dostawcami.
  • Opracowywanie kompleksowych propozycji dla potencjalnych projektów fotowoltaicznych, w tym analizy finansowe, techniczne i środowiskowe.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych i umów z partnerami oraz klientami, zapewniając optymalne warunki współpracy.
  • Śledzenie najnowszych trendów i rozwoju technologii w dziedzinie fotowolt, aby zapewnić konkurencyjność i innowacyjność oferowanych rozwiązań.
  • Przygotowywanie i zarządzanie wszystkimi niezbędnymi dokumentami projektowymi, zgodnie z wymogami prawnymi i środowiskowymi.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sektorze odnawialnych źródeł energii, najlepiej z naciskiem na projekty fotowoltaiczne.
  • Wyższe wykształcenie z zakresu energetyki, inżynierii środowiska, zarządzania projektami lub pokrewnego kierunku.
  • Znajomość sektora fotowoltaicznego, w tym technologii, trendów rynkowych i regulacji prawnych.
  • Zdolności do budowania i utrzymywania relacji biznesowych oraz prowadzenia skutecznych negocjacji.
  • Umiejętność przeprowadzania analiz finansowych, technicznych i rynkowych w celu oceny potencjalnych projektów.
  • Zdolność do efektywnego planowania, organizacji pracy własnej oraz zarządzania projektami.
  • Umiejętności komunikacyjne.
  • Dyspozycyjność do częstych podróży służbowych w celu spotkań z klientami i partnerami.

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą lub kontrakt B2B
  • Samodzielne stanowisko
  • Realizacja ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wszelkie narzędzia pracy, włącznie z autem do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy (pionowo oraz poziomo)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 22 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia