PracaOferty pracy Wrocław › Operator maszyn - produkcja mebli dla sklepów

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Operator maszyn - produkcja mebli dla sklepów

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu.

Dla naszego klienta poszukujemy Operator Maszyn, Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Numer referencyjny: Agencja zatrudnienia – nr wpisu 25182

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Doginanie elementów w odpowiedni sposób,
  • Wycinanie elementów z arkuszy plastiku oraz metalu,
  • Rozkrojenie arkuszy materiału na odpowiednie rozmiary,
  • Docinanie elementów do odpowiedniej długości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze jednej z maszyn: laser do cięcia metali i/lub tworzyw sztucznych, prasy krawędziowe, wykrawarki do profili zamkniętych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość narzędzi pomiarowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjna stawka w zależności od doświadczenia
  • Umowa zlecenie
  • Praca na trzy zmiany
  • Dojazd do pracy możliwy komunikacją publiczną, autobusami 115 i 118 (przystanek Pętla Wojnów)

Lokalizacja: Łany k. Wrocławia

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 45 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Produkcja / Przemysł