eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wrocław › Manager ds. Ekspansji (k/m)

Kto szuka:

ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

Stanowisko:

Manager ds. Ekspansji (k/m)

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Ciekawe projekty
  • Odpowiedzialność za ekspansję naszych obiektów komercyjnych w jednym z regionów Polski
  • Akwizycja odpowiednich obiektów i gruntów, włącznie z analizą lokalizacji
  • Prowadzenie negocjacji handlowych aż do podpisania umowy (umowa kupna - sprzedaży)
  • Raportowanie w zakresie aktualnych projektów do zarządu firmy
  • Aktywna współpraca z kolegami z innych działów, jak również z firmami zewnętrznymi, jak maklerami, lokalnymi organami, itp.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Twoja pasja do nieruchomości
  • Ukończone studia ekonomiczne lub prawnicze, gospodarka nieruchomościami, ekonomika przedsiębiorstw, zarządzanie w biznesie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie ekspansji/ kupna gruntów wzgl. nieruchomości komercyjnych
  • Pro-aktywność i efektywność
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Dobra znajomość j. niemieckiego
  • Wdrożenie do pracy w centrali w Niemczech

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Eventy & duch zespołowy
  • Onboarding & stały rozwój
  • Innowacyjna siedziba "House of inspiration"
  • Firma rodzinna & szybkie decyzje
  • Premie uznaniowe
  • Zdrowie w miejscu pracy
  • Ekspansja
  • Program poleceń pracowniczych

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura