eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Wrocław › Księgowa

Kto szuka:

Work Service S.A.

Stanowisko:

Księgowa

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • weryfikacja poprawności otrzymanych dokumentów
  • księgowanie płatności od klientów
  • kontakt z działem sprzedaży
  • uzgadnianie sald z klientami

 CZEGO OCZEKUJEMY?

  • znajomości języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • doświadczenia w dziale księgowości
  • doświadczenia w pracy w centrum usług finansowych oraz firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość SAP- mile widziana
  • umiejetności nawiazywania porozumienia i zdolności wspołdziałania
  • chęc wniesienia wkładu do zespołu,
  • dokładności, rzetelności

 CO OFERUJEMY?

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2019-02-17

do końca oferty: 50 dni

pracodawca: Work Service S.A.

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.

  • Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Przeciętne wynagrodzenie w IV kw. 2018

    Główny Urząd Statystyczny poinformował właśnie, że w ostatnim kwartale 2018 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie w naszym kraju wyniosło 4863,74 zł.

  • Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    Zarobki w Warszawie i w Krakowie 2018. Jak wypada porównanie?

    W 2018 roku w badaniu wzięło udział 6 496 pracowników z Krakowa oraz 14 631 z Warszawy. Mediana wynagrodzeń całkowitych w Krakowie wynosi 4 956 PLN brutto miesięcznie. W 2018 roku o ponad tys. więcej wynosi mediana w Warszawie (6 000 PLN) ...

  • Wynagrodzenia członków zarządu w 2017 roku

    Wynagrodzenia członków zarządu w 2017 roku

    W tegorocznej edycji raportu „Wynagrodzenia członków zarządów w 2017 roku” przeanalizowaliśmy wynagrodzenia 976 osób z 377 spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Mediana wynagrodzeń członków zarządów w ...

  • Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    Jak zacząć szukać nowej pracy po zwolnieniu?

    „Utrata pracy wiąże się z wejściem naszej psychiki w kilka faz. Najwięcej siły i optymizmu mamy do trzech miesięcy po zwolnieniu. To czas, w którym trzeba szukać bardzo intensywnie nowego pracodawcy” – zaleca Aleksandra Pocheć ...