PracaOferty pracy Włocławek › Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

Lokalizacja:

Włocławek

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Masz pierwsze doświadczenie w obszarze Administracji Personalnej? Potrafisz naliczać wynagrodzenia? Znasz różnice między UoP a UZ? Posługujesz się językiem angielskim na poziomie min. B1/B2? Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B?

Jeśli TAK, to świetnie trafiłeś/trafiłaś bo szukamy właśnie Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj!

Do naszego zespołu Gi Group poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Administracji Personalnej

Miejsce pracy: Włocławek

Do Twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

  • Przygotowywanie umów o pracę, umów o pracę tymczasową oraz umów cywilnoprawnych
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowywanie rozliczeń wynagrodzenia, premii, dodatków itp.
  • Kontakt z klientami współpracującymi z naszą agencją - spotkania i dyżury w siedzibie klienta
  • Obsługa kadrowo - płacowa pracowników tymczasowych
  • Wsparcie powierzonej grupy pracowników w zakresie zakwaterowania i rozpoczęcia pracy

Czego wymagamy?

  • Pierwszego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku np. w agencji pracy tymczasowej
  • Wiedzy z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i ustawy o pracy tymczasowej
  • Umiejętności naliczania listy płac
  • Czynnego prawa jazdy kat. B - warunek konieczny
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomości pakietu Office 365
  • Mile widziana znajomość programów takich jak: Asseco, Microsoft Dynamics Navision lub Microsoft Business Central
  • Umiejętności pracy w zespole i odpowiedzialności za powierzone zadania

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie
  • Premie miesięczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Hybrydowy system pracy - 2 dni HO 3 dni z biura
  • Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
  • Laptop i telefon
  • Szkolenia rozwojowe i kursy językowe
  • Opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Multi kafeteria
  • Spotkania integracyjne i akcje charytatywne

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-14

do końca oferty: 53 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: HR