PracaOferty pracy Tarnowo Podgórne › pracownik produkcji Operator maszyn- Tarnowo Podgórne

Kto szuka:

Agencja Zatrudnienia KS Service

Stanowisko:

pracownik produkcji Operator maszyn- Tarnowo Podgórne

Lokalizacja:

Tarnowo Podgórne

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286  – lider najnowszych rozwiązań w branży HR.

Dla naszego wieloletniego Klienta z branży produkcyjnej zajmującej się głównie malowaniem proszkowym małych elementów metalowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Operator urządzeń mechanicznych / Tarnowo Podgórne

Oczekujemy:

  • dobrej organizacji pracy,
  • doświadczenia w pracy produkcyjnej – mile widziane : ).

Twoje zadania:
  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • kontrola jakości produkowanego wyrobu,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy,
  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej.

Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto,
  • praca zmianowa 2 zmiany (6-14/ 14-22),
  • szybki proces rekrutacji oraz opieka koordynatora.

Firma mieści się w atrakcyjnej lokalizacji w Tarnowie Podgórnym, nie może Cię tam zabraknąć!

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Szkolenia
  • Umowa Zlecenie

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 7 dni

pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service

branże: Praca fizyczna