PracaOferty pracy Starczanowo › Оператор виробництва (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Оператор виробництва (м/ж)/Operator produkcji (m/k)

Lokalizacja:

Starczanowo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Обов'язки:

  • експлуатація машин і виробничого обладнання,
  • виконання простих ручних робіт на виробничій лінії,
  • виробництво деталей відповідно до процедур контролю та якості компанії,
  • упаковка товару у відповідні коробки і контейнери,
  • постійне підтримання порядку у виробничій зоні,
  • вчасно повідомляти про будь-які несправності керівнику.

Obowiązki:
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie prostych prac ręcznych na linii produkcyjnej,
  • produkcja części zgodnie z procedurami kontrolnymi i jakościowymi firmy,
  • pakowanie towarów w odpowiednie pudełka i pojemniki,
  • stałe utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej,
  • terminowe informowanie lidera o wszelkich problemach.

Вимоги до кандидатів:
  • комунікативний рівень польської мови (вміння читати, писати, розмовляти),
  • готовність працювати в 3 зміни з понеділку до п’ятниці (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • гарна фізична форма: під час виконання роботи періодично може бути необхідним пересування продукції вагою до 12 кг,
  • готовність працювати у приміщенні з підвищеним рівнем шуму,
  • вміння працювати в команді,
  • мануальні здібності,
  • сумлінність і бажання працювати,
  • бажано мати СV (за потреби допоможемо з його написанням) або ж короткий опис досвіду роботи,
  • досвід роботи на виробництві буде перевагою.

Wymagania:
  • komunikatywny poziom języka polskiego (umiejętność czytania, pisania, mówienia),
  • gotowość do pracy na 3 zmiany od poniedziałku do piątku (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00),
  • dobra kondycja fizyczna: podczas wykonywania pracy okresowo może być konieczne przemieszczanie produktów o wadze do 12 kg,
  • gotowość do pracy w pomieszczeniach o podwyższonym poziomie hałasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności manualne,
  • sumienność i chęć do pracy,
  • doświadczenie w produkcji będzie atutem.

Ми пропонуємо:
  • офіційне працевлаштування згідно польського законодавства (umowa o pracę),
  • розмір заробітної плати: перші три місяці роботи працівник займає посаду молодшого оператора виробництва, ставка + всі надбавки та доплати, що оплачуються згідно з Кодексом праці (+50%, +100% тощо); також передбачені премії за відвідуваність, а також квартальна премія за підсумками роботи,
  • безкоштовний транспорт з міста Września,
  • медичне страхування,
  • робочий одяг,
  • гарантія виплати заробітної плати не пізніше 10 числа кожного місяця.

Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • wysokość wynagrodzenia: pierwsze 3 miesiące pracy pracownik zajmuje stanowisko Młodszego operatora produkcji, stawka + wszystkie dodatki i dopłaty płatne zgodnie z kodeksem pracy (+50%, +100% itd.), przewidziane są również premie za obecność, a także kwartalna premia za wyniki pracy,
  • bezpłatny transport z miejscowości Września,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • odzież roboczą,
  • gwarancja wypłaty wynagrodzenia najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca.

Kontakt: Ihor Brekhnich, email: i.brekhnich@trenkwalder.com, tel. +48694480378

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 42 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł