PracaOferty pracy Brodziszewo › Operator produkcji (junior-senior)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Operator produkcji (junior-senior)

Lokalizacja:

Brodziszewo

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twój zakres obowiązków:

·     Obsługa urządzeń produkcyjnych i linii rozlewniczych

·      Realizacja zadań produkcyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi, w sposób efektywny ilościowo oraz ze spełnieniem wymogów jakościowych

·      Dokonywanie zmian produktów i formatów na liniach

·      Wytwarzanie półproduktu i produktu zgodnie z technologią, zasadami BHP i higieny

·      Prowadzenie obowiązującej dokumentacji produkcyjnej

·      Wykonywanie czynności czyszczenia maszyn i urządzeń, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych

·      Przestrzeganie procedur operacyjnych obowiązujących w dziale

·      Dbałość o powierzony sprzęt, narzędzia i materiały

Wymagania:

·      Wykształcenie: preferowane techniczne

·      Sprawność manualna

·      Doświadczenie na podobnym stanowisku, doświadczenie w obsłudze urządzeń/maszyn produkcyjnych (zapraszamy osoby z różnym poziomem doświadczenia)

Oferujemy:

·      Umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

·      Podstawę + premie

·      Pakiet benefitów (dofinansowanie do zajęć sportowych, pakietów zdrowotnych)

·      Pracę w nowoczesnym zakładzie w energicznym zespole

·      Wsparcie kolegów z pracy i możliwość rozwoju

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 47 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Praca fizyczna