PracaOferty pracy Przysieczyn › Operator Maszyn na produkcji

Kto szuka:

H+H Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Operator Maszyn na produkcji

Lokalizacja:

Przysieczyn

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Po przyuczeniu/szkoleniu obsługa oraz nadzór pracy maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów silikatowych;
  • Prawidłowa eksploatacja i kontrola sprawności powierzonych maszyn i urządzeń;
  • Przestrzeganie zasad BHP i pozostałych regulaminów obowiązujących na Zakładzie;
  • Staranna realizacja powierzonych zadań.

Wymagania stawiane pracownikowi:

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy własnej, sumienność, dyspozycyjność;
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym;
  • Mile widziane uprawnienia na wózek widłowy.

Firma oferuje:

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę od pierwszego dnia pracy;
  • Premię miesięczną w wysokości do 20% miesięcznego wynagrodzenia;
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną;
  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie oraz dla całej Twojej rodziny;
  • Dofinansowanie do Programu "Fabryka siły", czyli karty sportowej;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę;
  • Szereg dodatkowych świadczeń: świadczenie bożonarodzeniowe, wielkanocne, wczasy pod gruszą i inne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: H+H Polska Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł