PracaOferty pracy › Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

Stanowisko:

Nauczyciel / Korepetytor przedmiotów szkolnych

Lokalizacja:

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZATRUDNIMY
ABSOLWENTÓW I STUDENTÓW
DO PROWADZENIA LEKCJI I KOREPETYCJI Z PRZEDMIOTÓW
matematyka, fizyka, chemia, biologia, język polski, historia i WOS, muzyka i wiele innych

NA NOWY ROK SZKOLNY OD 1 WRZEŚNIA LUB OD 1 PAŹDZIERNIKA
DO PROWADZENIA ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH
LUB W MAŁYCH GRUPACH

WYŚLIJ SWOJE CV

Wymagania stawiane pracownikowi:

CO PROPONUJEMY:
  • za 2 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 2.200 do 2.700 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
  • za 4 godziny pracy dziennie chcesz zarabiać od 4.400 do 5.400 zł miesięcznie (w zależności od miasta)
  • w ramach umowy opłacamy naszym lektorom składki na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
  • przejrzystą umowę i terminowe wypłacanie wynagrodzeń
  • pracę w wybranym przez siebie rejonie miasta lub online
  • elastyczny czas pracy, który można pogodzić ze studiami lub inną pracą
  • stałą liczbę godzin w każdym miesiącu = stałe wynagrodzenie
  • możliwość zaliczenia praktyk na uczelni
  • opiekę metodyczną i bezpłatne ksero

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: Moose Polecane Korepetycje Zuzanna Łoś, Marek Łoś Spółka Jawna

branże: Edukacja / Praktyki / Staże