PracaOferty pracy Robakowo › Młodszy Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy

Kto szuka:

GEODIS Road Network Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Spedytor Drobnicowy Międzynarodowy

Lokalizacja:

Robakowo, k. Poznania, ul. Żernicka 12

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Obsługa Klienta Kluczowego w przewozach międzynarodowych (przygotowanie ofert, negocjacja cen, ustalanie warunków transportu)
  • pozyskiwanie zleceń, nowych Klientów i Przewoźników
  • Obsługa systemowa międzynarodowych zleceń spedycyjnych
  • Utrzymywanie stałych kontaktów z Klientami oraz Partnerami zagranicznymi, właściwa identyfikacja ich potrzeb
  • Komunikacja wewnętrzna z Działami Drobnicy Krajowej, Działem Sprzedaży, Działem Obsługi Klienta

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania:
  • Wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka/spedycja
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana wiedza z zakresu spedycji samochodowej w ruchu międzynarodowym
  • Mile widziana wiedza w zakresie obowiązujących przepisów prawa regulujących procesy spedycji
  • Doświadczenie w pracy w branży TSL będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność planowania, perspektywicznego i analitycznego myślenia
  • Skuteczność i samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność za wyniki własne i zespołu

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w zespole doświadczonych spedytorów dająca możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe
  • Bardzo dobra atmosfera pracy
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, karta sportowa, rabaty na paliwo i wiele innych)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Brygadzista Magazynu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Konsultant podatkowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-21

do końca oferty: 1 dni

pracodawca: GEODIS Road Network Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy