eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Tender Engineer - I&C

Kto szuka:

Hays Poland

Stanowisko:

Tender Engineer - I&C

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1183942

Hays Poland dla międzynarodowego Generalnego Wykonawcy Inwestycji, który realizuje inwestycje w formula "projektuj i buduj" dla rynku energetycznego, elektroenergetycznego, gazowego oraz przemysłu ciężkiego obecnie poszukuje Inżyniera Ofertowania branny AKPiA.

Twoje przyszłe zadania:

  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania oferty;
  • sporządzanie i analiza zapytań ofertowych;
  • wysyłanie zapytań ofertowych do dostawców z branży automatyki przemysłowej i sterowania;
  • wykonywanie przedmiarów oraz wycen w zakresie swojej branny;
  • analiza ofert dostawców i komunikacja w zakresie złożonych ofert oraz ustalania zakresu dostawy;
  • przygotowywanie ofert przetargowych.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - mile widziane związane z automatyką i robotyką, energetyką lub elektroenergetyką;
  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w zadaniach ofertowanych lub kosztorysowych;
  • Znajomość rynku budowlanego, energetycznego;
  • Mile widziana znajomość Ustawy Prawo o Zamówieniach Publicznych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office;
  • Rzetelność, samodzielność i inicjatywa w działaniu.

    Oferta Klienta:
    • Umowa o pracę
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, opieka stomatologiczna

    • dodatkowe świadczenia socjalne, system premiowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Hays Poland

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Kiedy i dla kogo świadczenie rehabilitacyjne?

    Osoba chora, która wyczerpie limit dni na zasiłku chorobowym, a jej stan zdrowia nadal jest zły, może skorzystać ze świadczenia rehabilitacyjnego na dalsze leczenie - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  • GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    GUS: średnia krajowa w VII 2023 wyższa o 10,4% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w lipcu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 10,4% wyższe r/r i wyniosło 7485,12 zł brutto. Względem czerwca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe o ...

  • Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Pensja minimalna na świecie: Polska na 9. miejscu rankingu podwyżek

    Polska uplasowała się na 9. miejscu na świecie w rankingu największych podwyżek płacy minimalnej, ze wzrostem o 18,9% rok do roku - wynika z analizy Picodi Polska.