eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Mrągowo › Młodszy Analityk Finansowy

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja:

Mrągowo

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Mrągowo
NR REF.: 1183965

Dla naszego klienta, znanej organizacji z branży HoReCa, poszukujemy Młodszego Analityka Finansowego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • przeprowadzanie analiz ad-hoc,
  • monitoring kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych,
  • udział w projektach z zakresu wdrażania i doskonalenia narzędzi raportowania i analiz,
  • wsparcie dyrektora finansowego w codziennej pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego ze specjalizacją w rachunkowości/finansach/ekonomii,
  • znajomości zasad rachunkowości zarządczej i finansowej,
  • biegłej obsługi arkusza kalkulacyjnego (MS Excel oraz podstawy VBA),
  • wysoko rozwiniętych zdolności analitycznych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (do wyboru pracownika),
  • pracę hybrydową,
  • pakiet benefitów,
  • rabaty na produkty i usługi firmowe,
  • miejsce parkingowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-28

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt