PracaOferty pracy Warszawa › Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu

Kto szuka:

PKE Polska Sp. z o.o.

Stanowisko:

Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych,
  • Udział w uruchamianiu i programowaniu systemów teletechnicznych (systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji przemysłowej),
  • Udział w przeglądach konserwacyjnych oraz serwisach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  •  Wykształcenie techniczne o kierunku: elektrotechnicznym, elektronicznym, automatycznym, elektrycznym lub pokrewnym,
  • Dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność, zaangażowanie i chęć uczenia się,
  • Komunikatywność oraz zdolność budowania dobrych relacji z ludźmi,
  •  Prawo jazdy kat B,
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Oferta skierowana jest również do absolwentów szkół technicznych, którzy chcieliby zdobyć i rozwijać doświadczenie zawodowe w branży.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Udział w realizacji dużych i ciekawych projektów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach oraz projektach,
  • Umowę o pracę, pakiet socjalny,
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Szanse na podnoszenie kwalifikacji, dalszy rozwój i awans wewnątrz organizacji.
Benefity:
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: PKE Polska Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny