PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. obsługi Klienta (wsparcie techniczne HVAC)

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Specjalista ds. obsługi Klienta (wsparcie techniczne HVAC)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

- telefoniczna i mailowa pomoc instalatorom przy uruchamianiu pomp ciepła i klimatyzacji

- telefoniczna i mailowa pomoc inwestorom przy problemach związanych z PC i AC

- zdalna ocena zgłoszeń usterek

- wysyłka proform do inwestorów

- wyszukiwanie ekip serwisowych do współpracy

- wyszukanie i zakup części na rynku (jeżeli niedostępne z magazynu)

- telefoniczne wsparcie podczas interwencji serwisu

- rozliczenie APS z wykonanej usługi, ocena prawidłowości wykonania i kompletności załączników

Wymagania:

-doświadczenie serwisowe związane z PC i AC

-wykształcenie techniczne: elektronik, elektryk itp.

-umiejętność czytania schematów elektrycznych

-znajomość języka angielskiego w czytaniu i rozumieniu instrukcji, dokumentacji (min.B2)

Oferujemy:

-umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem

-atrakcyjne wynagrodzenie!

-pakiet benefitów

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia i pracę w dobrej atmosferze

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Dział techniczny