PracaOferty pracy Warszawa › Specjalista ds. modelowania ryzyka

Kto szuka:

Aon Polska Sp. z o. o.

Stanowisko:

Specjalista ds. modelowania ryzyka

Numer referencyjny:

2543452/65399

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje codzienne zadania:
  • Analizowanie wpływu katastrof naturalnych na portfele majątkowe zakładów ubezpieczeń, z wykorzystaniem opracowanych wewnętrznie modeli Aon oraz licencjonowanych zewnętrznie modeli katastrof
  • Analiza i przetwarzanie danych klientów
  • Testowanie i ocena modeli katastrof
  • Komunikacja zarówno z klientami, jak i współpracownikami z zespołu brokerskiego
  • Udział w zadaniach badawczo-rozwojowych

Wymagania stawiane pracownikowi:

Umiejętności i doświadczenie, których szukamy:
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w zakresie nauk przyrodniczych, matematyki lub statystyki
  • Mile widziane doświadczenie 3-5 lat w obsłudze oprogramowania do modelowania katastrof (RMS, Verisk CoreLogic).
  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz znajomość MS Access i SQL
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność i chęć uczenia się i stosowania nowych metod, znajdowania własnych rozwiązań
  • Elastyczność i motywacja, pozytywne podejście do pracy

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować:
  • Mamy elastyczne podejście do miejsca i godzin pracy
  • Stawiamy wellbeing pracowników na pierwszym miejscu – oferujemy m.in. darmowy dostęp do konsultacji ze specjalistami zdrowia psychicznego, dodatkowe dni wolne i wiele innych
  • Mamy najlepszą opiekę medyczną na rynku, łącznie z darmową opieką dentystyczną
  • Oferujemy bogaty pakiet benefitów - m.in. preferencyjne oferty ubezpieczenia, platforma kafeteryjna i wiele innych
  • Cenimy naszych pracowników wdrażając liczne programy doceniające ich zaangażowanie i pracę
  • Różnorodność i inkluzywność to podstawa naszej kultury organizacyjnej
  • Znajdziesz u nas wiele wewnętrznych możliwości rozwoju, szkolenia oraz indywidualny plan rozwoju
  • Lubimy się integrować i spotykać poza pracą, np. wspólnie wspierając akcje charytatywne

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik budowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Specjalista ds. BHP

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-01

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: Aon Polska Sp. z o. o.

branże: Bankowość / Leasing