eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Samodzielna księgowa

Kto szuka:

JAGA Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Samodzielna księgowa

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:
  • Prowadzenie pełnej ewidencji księgowej spółek, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego;
  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów, aktywów i pasywów, prowadzenie rozrachunków oraz rozliczeń podatkowych;
  • Obsługa kadrowo-płacowa; sporządzanie list płac, rachunków do umów cywilnoprawnych, obsługa Płatnika,
    wyliczenia PIT 4, prowadzenie akt osobowych;
  • Nadzór nad merytoryczną i formalną poprawnością ewidencji dokumentów księgowych;
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie raportów oraz współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, NBP, US);
  • Bezpośredni kontakt z klientem;

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:
  • Posiadanie doświadczenie zawodowego w zakresie pełnej księgowości;
  • Znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych;
  • Znajomość programu Symfonia;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Mile widziana wiedza z zakresu PITu estońskiego;

Firma oferuje:

Co możemy zaoferować?
  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń;
  • Benefit związany z wynagrodzeniem - tzw. "trzynastka";
  • Pracę w godzinach 9:00-17:00;

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-17

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: JAGA Recruitment Sp. z o.o.

branże: Księgowość / Audyt