PracaOferty pracy Warszawa › Opiekun Medyczny (Punkt Pobrań)

Kto szuka:

LUX MED Sp. z o.o.

Stanowisko:

Opiekun Medyczny (Punkt Pobrań)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zapraszamy do współpracy osoby posiadające dyplom Opiekuna Medycznego z uprawnieniami do pobierania krwi.

Proponujemy współpracę w punkcie pobrań w Centrach Medycznych LUX MED na terenie Warszawy.

My zadbamy o:
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
  • Różnorodne formy współpracy;
  • Rynkowe wynagrodzenie;
  • Dobrze wyposażone stanowisko pracy w przyjaźnie zaaranżowanej przestrzeni Centrum medycznego;
  • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne - LUX MED pełna opieka, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do karty sportowej, programy wellbeingowe​​);
  • Miłą i przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Ukończona policealna szkoła medyczna oraz uzyskany dyplom opiekuna medycznego - do współpracy zapraszamy osoby, które ukończyły szkołę i uzyskały dyplom po 1 września 2021 roku lub wcześniej ale dodatkowo odbyły kurs kwalifikacyjny uzupełniający w zakresie kwalifikacji MED.14;​
  • Życzliwy i pełen wyrozumiałości stosunek do Pacjentów;
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, odpowiedzialność.

Zgłoś się już dziś. Razem pomagajmy Pacjentom w dłuższym, zdrowszym i szczęśliwszym życiu!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: LUX MED Sp. z o.o.

branże: Zdrowie / Medycyna / Farmacja

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    GUS: średnia krajowa w XII 2023 wyższa o 9,6% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w grudniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 9,6% wyższe r/r i wyniosło 8032,96 zł brutto. Względem listopada 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było wyższe ...

  • Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Praca w IT: jakie zarobki programisty w III kw. 2023?

    Pojawiły się najnowsze doniesienia o zarobkach, na które pracownicy IT mogli liczyć w minionym kwartale. Opracowanie zwraca również uwagę na dość ciekawe zjawisko, jakim jest wzrost liczby pracodawców oferujących pracę w IT, wskazując ...

  • Zarobki programistów w 2022 roku

    Zarobki programistów w 2022 roku

    W 2022 roku w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń (OBW) wzięło udział 6 307 programistów. Mediana wynagrodzeń na tym stanowisku wynosiła 9 129 PLN brutto.

  • GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    GUS: średnia krajowa w III 2024 wyższa o 12% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w marcu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12% wyższe r/r i wyniosło 8408,79 zł brutto.