PracaOferty pracy Warszawa › Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Kto szuka:

BALZOLA POLSKA SP Z O O

Stanowisko:

Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym;
  • bieżąca ewidencja, wprowadzanie i księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami księgowymi i podatkowymi;
  • rozliczanie delegacji / wydatków pracowniczych;
  • analiza oraz uzgadnianie kont;
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i raportowania zewnętrznego ;
  • wsparcie Głównej Księgowej w codziennych obowiązkach;
  • współpraca z pozostałymi działami oraz przygotowanie dodatkowych raportów zgodnie z zapotrzebowaniem.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagane kompetencje:
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel;
  • praktyczna wiedza w zakresie realizacji i rozliczania projektów;
  • bardzo dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność, sumienność;
  • umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • znajomość systemu Navison;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonych księgowych;
  • rozwój zawodowy i możliwość awansu;
  • prywatny pakiet medyczny; ubezpieczenie grupowe, kartę sportową
  • możliwość skorzystania ze szkoleń (zawodowych, j.angielskiego);
  • premię uznaniową.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 3 dni

pracodawca: BALZOLA POLSKA SP Z O O

branże: Księgowość / Audyt