PracaOferty pracy Warszawa › Menadżer Produktu Microsoft 365

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Menadżer Produktu Microsoft 365

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186057

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na rolę: Menadżer Produktu Microsoft 365.

Twój zakres obowiązków:
  • Mapa drogowa produktu: Twoim zadaniem jest dopilnowanie, aby mapa drogowa produktu była jasno zdefiniowana. Wspólnie z zespołem określisz cele i priorytety, aby każde wdrożenie lub zmiana technologii były zgodne z tą mapą. Ważne jest, aby te działania zakończyły się sukcesem i były zoptymalizowane pod względem możliwości, elastyczności i prostoty.
  • Usługa przetwarzania danych: Jesteś odpowiedzialny za zapewnienie dostępności i niezawodności usługi przetwarzania danych dla użytkowników końcowych. Wspierasz zespół własny oraz zespół outsourcingowy, aby utrzymać produkt na najwyższym poziomie.
  • Zarządzanie partnerami: Współpracujesz z partnerami zewnętrznymi, dbając o zgodność z umowami i optymalizację kosztów. Twój nadzór nad subskrypcjami również pomaga w efektywnym zarządzaniu finansami.
  • Komunikacja techniczna: Przekazujesz szczegółowe informacje techniczne zarówno w formie pisemnej, jak i ustnej. Działasz jako punkt kontaktowy dla różnych grup odbiorców, w tym interesariuszy biznesowych, użytkowników, programistów i kierownictwa projektów.
  • Współpraca: Współpracujesz z zespołami wewnętrznymi, klientami i dostawcami, aby zrozumieć potrzeby i opracować efektywne rozwiązania. Współpraca z zespołami ds. cyberbezpieczeństwa, prawa i prywatności jest kluczowa dla zapewnienia zgodności z przepisami.
  • Ocena i wybór rozwiązań: Będziesz uczestniczyć w ocenie i wyborze konfiguracji, rozwiązań lub produktów. To obejmuje także ocenę dostawców i produktów.
  • Zarządzanie projektami: Tworzysz, przeglądasz i zatwierdzasz zmiany projektowe w dziedzinie technicznej.
  • Zarządzanie budżetem: Zarządzasz produktem w oparciu o uzgodnione budżety, w tym koszty utrzymania, licencje i wsparcie.

Wymagania:

  •  Doświadczenie techniczne w IT.
  •  Doświadczenie w środowisku MS Intune/ConfigMgr, Exchange Online, Teams, OneDrive, SPO, OneNote, Power Automate, Sentinel na dużą skalę (ponad 5,5 tys. użytkowników).
  • Wdrażanie systemu Windows 10/11 i zarządzanie nim w dużych, rozproszonych geograficznie organizacjach (5,5 tys. urządzeń lub więcej).
  • Zarządzanie środowiskiem Android i iOS w dużych, rozproszonych geograficznie organizacjach (5,5 tys. urządzeń lub więcej).
  • Wdrażanie i zarządzanie aplikacjami Microsoft 365 przy użyciu MS Intune/Office Portal.
  • Wdrażanie systemu MS Windows przy użyciu rozwiązania Autopilot.
  • Zarządzanie i znajomość licencjonowania Microsoft w obszarze produktu.
  • Zarządzanie tożsamością i dostępem do aplikacji (tj. Active Directory / Entra).
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołami projektowymi oraz zespołami wsparcia.
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie  B2.
  • Wymagania dotyczące prowadzenia dokumentacji procesowej i ITIL.
  • Zdolności strategiczne do podejmowania istotnych decyzji i zaleceń dotyczących złożonych zagadnień w celu osiągnięcia długoterminowych wyników i celów strategicznych.
  • Silne umiejętności interpersonalne, komunikacyjne, pisemne, werbalne i prezentacyjne.
Mile widziane:
  • Microsoft 365 Certified: Administrator Expert
  • Microsoft 365 Certified: Security Administrator Associate
  • Microsoft Certified: Azure Solutions Architect Expert

What you need to do now

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja