PracaOferty pracy Warszawa › Menadżer Sprzedaży Surowce - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Menadżer Sprzedaży Surowce - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient jest dynamicznie rozwijającą się firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem, dostarczającą surowce do produkcji napojów, żywności, kosmetyków, suplementów diety oraz chemii przemysłowej dla największych producentów w kraju i za granicą.

Menadżer Sprzedaży Surowce Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • bezpośredni kontakt telefoniczny / mailowy / wideo rozmowy
  • organizowanie spotkań i wizyt u klientów
  • uczestniczenie i reprezentowanie firmy na targach i eventach branżowych
  • koordynowanie obsługi zamówień zgodnie z wewnętrznymi zasadami
  • analiza potrzeb klientów i dostosowanie do nich oferty produktowej
  • umiejętności negocjacyjne i dopinania sprzedaży
  • realizacja planów sprzedażowych
  • współpraca z innymi działami i zespołami w celu podniesienia efektywności i wydajności firmy
  • obsługa systemu Comarch ERP XL

Wymagania:

  • doświadczenie min. 5 lata w sprzedaży/handlu/obsłudze klienta
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej/kosmetycznej/farmaceutycznej
  • znajomość języka angielskiego min. poziom B1
  • mile widziana znajomość drugiego obcego języka (niemiecki, włoski, hiszpański)
  • wykształcenie wyższe
  • cechy interpersonalne: komunikatywność, otwartość, nastawienie na szukanie rozwiązań, logiczne i przedsiębiorcze myślenie
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość pakietu Office
  • nastawienie na długotrwałą chęć współpracy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • pracę zdalną
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • możliwość zwiększenia wynagrodzenia poprzez premie
  • praca w stabilnej 25letniej firmie wyróżnionej nagrodami m.in. Diamenty Forbes’a i Gazelą Biznesu
  • szkolenia wewnętrzne produktowe i branżowe
  • pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż