PracaOferty pracy Warszawa › Mechanik – Serwisant elektronarzędzi

Kto szuka:

ManpowerGroup

Stanowisko:

Mechanik – Serwisant elektronarzędzi

Numer referencyjny:

4477

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: Warszawa Włochy

Zadania:

  • Weryfikacja i naprawa elektronarzędzi
  • Rejestracja napraw w systemie
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących napraw

Wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie techniczne
  • Znajomość budowy elektronarzędzi
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Chęć rozwoju zawodowego oraz zdobywania nowej wiedzy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym (wolne weekendy)
  • Praca w godzinach 8-16
  • Wynagrodzenie min. 30 zł brutto/h
  • Premie roczne
  • Możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w znanej, międzynarodowej organizacji
  • Pakiet ponad 10 benefitów ManpowerGroup: MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kafeteria MyBenefit, liczne zniżki i rabaty pracownicze w ramach programu ManpowerGroup Premium w sklepach stacjonarnych i online, szkołach językowych, obiektach sportowych i rekreacyjnych
  • Zapraszamy również absolwentów szkół o kierunku elektrycznym, technicznym!

Tel. kontaktowy: 696 078 620.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: ManpowerGroup

branże: Dział techniczny