PracaOferty pracy Warszawa › Koordynator Warsztatu Montażu - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Koordynator Warsztatu Montażu - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Nasz klient należy do grupy firm działających w Polsce od 1993 roku. Oferuje podzespoły czołowych światowych producentów do budowy maszyn mobilnych oraz urządzeń stacjonarnych. 31 letnia obecność na rynku zaprocentowała stworzeniem silnego oraz profesjonalnego zespołu inżynierów , który gwarantuje pomoc przy doborze oferowanych komponentów i wypracowaniu najlepszych rozwiązań.

Koordynator Warsztatu Montażu Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynacja pracy zespołu (4 osoby)
  • Ustalanie priorytetów i tworzenie harmonogramów montażu
  • Raportowanie postępu prac, współpraca z Działem Sprzedaży i Magazynu
  • Współuczestniczenie w procesie reklamacyjnym
  • Rekomendowanie usprawnień i wprowadzanie zmian w procesach i procedurach

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i koordynowaniu pracy
  • Znajomość zagadnień mechaniki i hydrauliki siłowej
  • Skuteczność i terminowość w realizacji powierzonych zdań
  • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego (mile widziane)
  • Doświadczenie w rekrutacji mechaników, serwistantów (mile widziane)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B
  • Pracę w stablilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędiza do wykonywania powierzonych zadań
  • Szkolenia techniczne wewnętrzne i zewnętrzne (u zagranicznych dostawców)
  • Przyjazną atmosferę pracy i swobodę działania
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ubezpiecznie medyczne, kartę Multisport

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Produkcja / Przemysł