eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Independent Accountant

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Independent Accountant

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1181597

Currently, for our Client - an international organisation operating in the renewable energy industry - we are looking for an Independent Accountant.

Location: Warsaw - hybrid working model

Your new role
As an Independent Accountant, you will be responsible for the accounting of Polish companies in the group, daily bookkeeping, and bank payments, financial reconciliation of accounts, period-end tasks, preparing tax declarations and financial statements, and other local filings in collaboration with external advisors, collaboration with external auditors, and optimisation of tasks and processes.

What you’ll need to succeed
We are looking for an experienced and motivated Candidate with several years of experience in accounting and finance, with a degree in Accounting and Finance or related, proficiency in English and Polish, and experience with Excel. The Candidate should have profound accounting knowledge and deliver tasks timely and accurately in high quality.

What you39ll get in return
Our Client offers an opportunity to develop in a fast-growing, international company. The advantages of this role and working for our Client are also flexible working hours, a great atmosphere in place of work, a benefits package, and a hybrid system of work.

What you need to do now
If you feel that you could be the perfect match for this role, please do not hesitate to send us your CV.

*Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt

Praca - wiadomości i porady

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Jakie wynagrodzenia w produkcji i logistyce?

    Z niedoborem pracowników boryka się wiele branż, m.in. logistyczna i produkcyjna. Jakimi wynagrodzeniami kuszą ich pracodawcy? Agencja zatrudnienia Trenkwalder przeanalizowała wysokość zarobków na najbardziej popularnych stanowiskach ...

  • 5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    5 faktów o urlopie wypoczynkowym, które warto poznać przed wakacjami

    Urlop wypoczynkowy to podstawowe prawo pracownika zatrudnionego na umowę o pracę, gwarantowane przez przepisy Kodeksu pracy. Pracownik ma prawo do urlopu, a pracodawca nie może go ograniczyć pod karą grzywny. W związku z rozpoczynającymi się ...

  • GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    GUS: średnia krajowa w X 2023 wyższa o 12,8% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w październiku 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,8% wyższe r/r i wyniosło 7544,98 zł brutto. Względem września 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było ...

  • GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2024 wyższa o 11,3% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2024 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 11,3% wyższe r/r i wyniosło 8271,99 zł brutto.