eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › Huawei /presales engineer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Huawei /presales engineer

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1186000

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na rolę :Presales engineer.

Opis stanowiska:Stanowisko koncentruje się na wsparciu technologicznym rozwiązań Storage / Server / HCI / Virtualization.

  • Bieżąca realizacja projektów wdrożeniowych w oparciu o produkty znajdujące się w portfolio Dystrybutora.
  • Bieżąca realizacja kontraktów serwisowych.
  • Wsparcie działów handlowych w zakresie doboru rozwiązań, oraz prowadzenie konsultingu w asyście działu handlowego w zakresie produktów znajdujących się w portfolio Dystrybutora.
  • Zdobywanie, poświadczonej certyfikatami wiedzy, w zakresie produktów oferowanych przez dystrybutora.
  • Prowadzenie webinarów oraz szkoleń produktowych.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży IT min. 3 lata.
  • Udokumentowana znajomość:
  • Rozwiązań pamięci masowej (blok, plik, obiekt) w stopniu zaawansowanym.
  • Rozwiązań systemów serwerowych w stopniu zaawansowanym.
  • Rozwiązań HCI będzie dodatkowym atutem, w tym Huawei Enterprise.
  • Rozwiązań Wirtualizacji, doświadczenie z platformą VMware oraz Hyper-V potwierdzony certyfikatem będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie z systemami Microsoft Windows Server oraz Linux w stopniu średniozaawansowanym.
  • Doświadczenie zakresu sieci komputerowych (LAN/WAN) w stopniu średniozaawansowanym.
  • Zaangażowanie, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność.
  • Chęć zdobywania wiedzy i doświadczeń z zakresu innowacyjnych rozwiązań IT.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Umiejętność organizacji czasu pracy.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Prawo jazdy kat. B.

What you need to do now

If you39re interested in this role, click 39apply now39 to forward an up-to-date copy of your CV, or call us now.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-31

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja