eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › HR/Payroll Support with German

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

HR/Payroll Support with German

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184532

Obecnie dla naszego międzynarodowego klienta z branży consultingowej, poszukujemy studentów i/lub absolwentów szkół średnich/wyższych zainteresowanych pracą w obszarze twardego HR-u (Payroll/Kadry i Płace).
Mile widziane studia o kierunku Ekonomia, HR, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Socjologia, itp.

Obowiązki:
  • bieżące wsparcie zespołu payrollowego (kadr i pac) w codziennych zadaniach o najprostszym poziomie trudności po wcześniejszym przeszkoleniu
  • udział w projektach realizowanych przez dział Payroll
  • wsparcie przy zadaniach związanych z obsługą pracowników

Wymagania:
  • min. średniozaawansowana znajomość języka niemieckiego, zarówno w mowie i piśmie (B2/C1)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • zainteresowanie tematyką twardego HR (payroll/kadry i płace)
  • praktyczna znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • dostępność w przedziale godzinowym 8:00/9:00 – 16:00/17:00 od poniedziałku do piątku
  • precyzja w działaniu, dokładność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • możliwość udziału w szkoleniach i doskonalenia umiejętności
  • elastyczne godziny pracy
  • stawkę godzinową: 40-50 zł/h brutto
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • zatrudnienie na czas min. 12-18 miesięcy, następnie zatrudnienie bezpośrednio firmie naszego klienta

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście).

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: HAYS

branże: HR