eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Warszawa › General Ledger Specialist

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

General Ledger Specialist

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1178150

Do warszawskiego zespołu księgowego poszukujemy osoby na stanowisko General Ledger Specialist z biegłą znajomością języka angielskiego. Poszukujemy osób mniej i bardziej doświadczonych! Jeśli jesteś osobą zorientowaną na szczegóły, odpowiedzialną i masz pasję do pracy z rachunkowością ogólną, zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Obowiązki:

  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu księgowego
  • Analiza i przetwarzanie danych finansowych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami
  • Sprawdzanie i porównywanie zapisów księgowych oraz eliminowanie różnic i niezgodności
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych zestawień finansowych
  • Weryfikacja i rozliczanie rozliczeń międzyokresowych, amortyzacji i rezerw
  • Utrzymywanie odpowiednich procedur księgowych i wspieranie w doskonaleniu procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub pokrewnych dziedzin
  • Wcześniejsze doświadczenie na stanowisku GL/RtR Accountant
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (C1)
  • Preferowana znajomość drugiego języka obcego
  • Znajomość przepisów księgowych i podatkowych
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i programami księgowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności
  • Pracę w dynamicznym środowisku i zespole profesjonalistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów pozapłacowych

Jeśli ta oferta Cię zainteresowała – zaaplikuj

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: Bankowość / Leasing