PracaOferty pracy Warszawa › Doradca Klienta ds. Gastronomii

Kto szuka:

Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

Stanowisko:

Doradca Klienta ds. Gastronomii

Numer referencyjny:

DORADCA KLIENTA DS. GASTRONOMII (Warszawa)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będą należeć m.in.:

  • budowanie trwałych relacji biznesowych z Klientami,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów,
  • realizacja celów sprzedażowych, rozwijanie sprzedaży na wyznaczonym obszarze,
  • rozpoznawanie potrzeb Klientów i profesjonalne doradztwo,
  • prezentacja i wprowadzanie nowości produktowych,
  • nadzór nad terminową spłatą należności,
  • współpraca z Działem Zakupów oraz Działem Logistyki,
  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Poszukujemy osób:

  • posiadających umiejętność budowania długotrwałych relacji handlowych,
  • zorientowanych na wynik oraz zdeterminowanych w dążeniu do celu,
  • bardzo dobrze organizujących własną pracę,
  • posiadających umiejętność analizy danych i umiejętności negocjacyjne,
  • posiadających umiejętność obsługi komputera (MS Excel, pakiet MS OFFICE),
  • z wysoką kulturą osobistą,
  • posiadających czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość branży gastronomicznej,
  • umiejętność liczenia i myślenia analitycznego,
  • szybkie i sprawne podejmowanie decyzji.

Firma oferuje:

Pracując z nami otrzymasz:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • samochód służbowy klasy C, również do użytku prywatnego,
  • laptop / telefon komórkowy / iPad,
  • opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,
  • atrakcyjne gratyfikacje jubileuszowe,
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,
  • kursy językowe dostępne dla wszystkich pracowników,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),
  • możliwość przystąpienia do programu Medicover Sport,
  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i naszych Partnerów Biznesowych.

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 3 miesiące- otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 5 dni

pracodawca: Transgourmet Polska Sp. z o.o. / Selgros Cash&Carry

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Kto da więcej? Zarobki Polaków w obietnicach wyborczych

    Większość ogólnopolskich komitetów wyborczych w swoich programach przedstawia propozycje dotyczące polskiego systemu podatkowego. Eksperci inFakt sprawdzili, jakie byłyby zarobki Polaków, gdyby w życie weszły zmiany proponowane przez ...

  • Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Wynagrodzenia w bankowości w 2022 roku

    Mediana wynagrodzeń w bankowości wyniosła 8 000 PLN brutto. Widoczne są dysproporcje pomiędzy zarobkami mężczyzn i kobiet. Mężczyźni zarabiali ponad 30% więcej niż kobiety.

  • Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT: zarobki programistów stanęły w miejscu?

    Branża IT słynie z dynamicznych wzrostów wynagrodzenia. W minionym i bieżącym roku zarobki programistów również rosły, ale w ostatnich kwartałach wyraźnie zaznaczyła się stabilizacja stawek oferowanych specjalistom. Co więcej, w ...

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    GUS: średnia krajowa w IV 2023 wyższa o 12,1% r/r

    Główny Urząd Statystyczny poinformował, że w kwietniu 2023 roku przeciętne miesięczne wynagrodzenie było o 12,1% wyższe r/r i wyniosło 7430,65 zł brutto. Względem marca 2023 r. przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto było niższe o ...