PracaOferty pracy Warszawa › Asystent księgowości Collections z jęz. niemieckim-hybrid

Kto szuka:

L.M. Group Poland

Stanowisko:

Asystent księgowości Collections z jęz. niemieckim-hybrid

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
• Kontakt telefoniczny z klientem niemieckojęzycznym,
• Sprawdzanie poprawności danych w systemie z danymi na fakturach,
• Codzienna praca na systemie SAP,
• Przypominanie klientom o zbliżającym się terminie zapłaty za faktury,
• Sprawdzanie terminowości zapłat za faktury w systemie,
• Przekazywanie zaległych płatności do działu windykacji,
• Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego ,
• Chęć zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości,
• Dokładność, zaangażowanie,
• Umiejętność nawiązywania kontaktów,

Nasz klient oferuje:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Elastyczne poranki (rozpoczynasz pracę pomiędzy 7.00 - 10.00),
• Atrakcyjny pakiet benefitów,
• 26 dni urlopu niezależne od Twojego doświadczenia,
• Pracę w międzynarodowym środowisku dającą możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: L.M. Group Poland

branże: Księgowość / Audyt