PracaOferty pracy Warszawa › Analityk Biznesowy (biuro maklerskie)

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Analityk Biznesowy (biuro maklerskie)

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184758

Hays IT Controlling to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontaktorów i pracuj dla Klientów Hays! Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Lokalizacja biura: Warszawa – praca w modelu hybrydowymRodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Projekt: realizacja projektów bankowych, obszar inwestycyjny
Zadania:

  • Przygotowanie analiz biznesowych pod wymagania w zakresie doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem
  • Przygotowanie przypadków testowych
  • Koordynacja testów, zarządzanie przypadkami testowymi, wersjonowanie tworzenie cykli
  • Testy poszczególnych funkcjonalności na środowiskach DEV / UAT
  • Znajomość procesów związanych z produktami inwestycyjnymi (w tym MIFID2), w szczególności doradztwa inwestycyjnego i zarządzania portfelem

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane Ekonomia, Rynki finansowe, Informatyka
  • Minimum 3 lata doświadczenia w przygotowywaniu analiz i wymagań biznesowych w projektach
  • Doświadczenie w pracy z jednostkami biznesowymi, operacyjnymi, IT, compliance i prawnymi
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia oraz wizualizacja danych i informacji
  • Znajomość narzędzi projektowych i analitycznych (Jira, Confluence, MS Excel, SQL)
  • Praca z różnorodnymi danymi z zakresu produktów i usług maklerskich
  • Analityczne wsparcie przy budowaniu procesów związanych z wdrażanymi usługami i rozwiązaniami w obszarze Biura Maklerskiego
  • Proaktywne szukanie wzorców, tworzenie i przedstawianie wyników analiz na bieżące potrzeby projektu

Co otrzymasz:
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę przez Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-24

do końca oferty: 55 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja

  • GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    GUS: przeciętne wynagrodzenie w 2023 roku wyniosło 7155,48 zł

    Główny Urząd Statystyczny poinformował w swoim komunikacie, że w IV kwartale 2023 roku przeciętne wynagrodzenie wyniosło 7540,36 zł, a w całym 2023 roku - 7155,48 zł.

  • Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

    Renta szkoleniowa otwiera nowe możliwości

  • Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Zwolnienie przez Skype. Pracownica może wygrać przed sądem pracy

    Skandaliczna sytuacja o której rozpisują się media w całej Polsce jest przykładem, że niektórzy przedsiębiorcy wciąż nie szanują prawa pracy, a "januszowe" prowadzenie biznesu nie jest obce nawet tak nowoczesnym biznesom jak agencje ...

  • Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Jakie wynagrodzenia w sektorze HR & legal w 2024 roku?

    Na jakie wynagrodzenia mogą liczyć w 2024 roku specjaliści z branży HR & legal? Jak wynika z "Raportu Trendów & Wynagrodzeń 2024", przygotowanego przez ManpowerGroup we współpracy z portalem pracy rocketjobs.pl, na największe podwyżki w ...

  • Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Wynagrodzenia wiosna/lato 2023

    Niniejszy artykuł powstał w oparciu o wyniki Kompleksowego raportu płacowego edycji wiosenno-letniej 2023, w którym uczestniczyły 816 firmy. Na podstawie zebranych danych dokonano analiz dla 906 stanowisk. Wszystkie stanowiska uwzględnione w ...