eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kurzętnik › Dyrektor Zakupów i Logistyki

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stanowisko:

Dyrektor Zakupów i Logistyki

Lokalizacja:

Kurzętnik

warmińsko-mazurskie

Zadania:

  • Opracowywanie, wdrożenie i doskonalenie polityki zakupowej firmy
  • Koordynacja i nadzór nad procesem zakupów
  • Optymalizacja kosztów pozyskania materiałów i usług
  • Analiza  rynku dostawców, poszukiwanie i wybór dostawców oraz ocena jakości współpracy z nimi
  • Pozyskiwanie i negocjowanie warunków współpracy oraz budowanie długotrwałych relacji z dostawcami
  • Zarządzanie podległymi zespołami: zakupów i logistyki w zakresie doboru, akceptacji, rozwoju oraz delegowaniu zadań
  • Monitorowanie stanów magazynowych i zoptymalizowanie zarządzania zapasami
  • Optymalizacja procesów logistycznych w celu zapewnienia efektywnego przepływu materiałów
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane związane z logistyką
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej konstrukcji stalowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość rynku dostawców oraz doświadczenie w negocjacjach warunków współpracy, zawierania umów z dostawcami
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, motywowaniu i wspieraniu podwładnych w realizacji zadań
  • Doświadczenie w opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu metod oraz narzędzi pracy w obszarze procurement'u/sourcing'u
Oferta:
  • Pracę w dynamicznym oraz innowacyjnym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • Rozbudowany pakiet benefitów

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy