PracaOferty pracy Barczewski Dwór › PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Lokalizacja:

Barczewski Dwór

warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0343

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za
- planowanie strategii logistycznej,
- tworzenie list załadunkowych w systemie, planowanie tur transportowych,
- sporządzanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych,
- analiza i optymalizacja kosztów transportu,
- pełna współpraca z poszczególnymi wydziałami firmy,
- optymalizacja przestrzeni magazynowej,
- regularne inwentaryzacje.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Zawód:

  • Pracownik działu logistyki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania/oczekiwania pracodawcy:- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- wiedza z zakresu planowania transportu krajowego i międzynarodowego,- zdolności zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne - dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,- znajomość bardzo dobrej Obsługi pakietu Microsoft Office.Praca w godzinach 7-15

Miejsce pracy: 11-010 Barczewski Dwór 7, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 0, miesiące: 6

Wymagane dokumenty: -

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-17

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Logistyka / Transport / Zakupy