eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wałcz › RECEPCJONISTA

Kto szuka:

Centralna Baza Ofert Pracy

Stanowisko:

RECEPCJONISTA

Lokalizacja:

Wałcz

zachodniopomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Numer oferty: StPr/24/0198

Obowiązki:

Sprawna i profesjonalna , życzliwa obsługa gości
Wystawianie kart pobytu , meldowanie i obciążanie gości za pobyt, przyjmowanie płatności w formie gotówkowej oraz bezgotówkowej
Wystawianie FV i PV ( również raportów kasowych , dobowych , miesięcznych )
Bieżąca sprzedaż miejsc noclegowych , dokonywanie i sprawdzanie rezerwacji , ustalanie z gościem terminu pobytu w hotelu.
Przekazywanie danych dotyczących przewidywanego obłożenia gastronomii oraz Służby pięter
Przekazywanie kierownikowi hotelu wszelkich uwag gości dotyczących hotelu , zapytań grupowych.

Wymagania:Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie średnie ogólnokształcące obsługa komputera i urządzeń biurowych ambicja i konsekwencja w działaniubardzo dobra organizacja pracy logiczne myślenie mile widziane doświadczenie w branży hotelarskiej biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie asertywność , komunikatywność , chęć rozwoju , dbałość o jakość wykonywanej pracy , rzetelność

Miejsce pracy: Ciasna 8-10, 76-600 Wałcz, powiat: wałecki, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-14

do końca oferty: 43 dni

pracodawca: Centralna Baza Ofert Pracy

branże: Obsługa klienta / Call center