eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Wągrowiec › Pracownik produkcji

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Pracownik produkcji

Lokalizacja:

Wągrowiec

wielkopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zadania:

  • przycinanie lub dokładanie elementów na wymiar, kontrola jakości,
  • pakowanie  produktu według wytycznych,
  • odkładanie gotowych wyrobów na palety.

Wymagania:

  • esteś dyspozycyjny do pracy w systemie 2 zmian od poniedziałku do piątku,
  • praca fizyczna nie stanowi dla Ciebie wyzwania,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych mile widziane.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie przy pełnym etacie razem z premią na poziomie 5260 zł brutto,
  • dopłata do dojazdu/możliwy transport pracowniczy,

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-02

do końca oferty: 49 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Produkcja / Przemysł