eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › Mechanik Utrzymania Ruchu

Kto szuka:

GAMET Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Toruniu

Zakres obowiązków
  • utrzymywanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń, linii produkcyjnych
  • dokonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • bieżące naprawy, usuwanie awarii, usterek, nieprawidłowości, kontrola, konserwacja oraz montaż maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz procesów produkcyjnych i pomocniczych
  • wdrażanie usprawnień maszyn i urządzeń
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz obowiązujących w firmie zasad, procedur i regulaminów

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania
  • wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale utrzymania ruchu)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych
  • znajomość budowy oraz konstrukcji maszyn
  • posiadanie uprawnień SEP G1 eksploatacja oraz G3 eksploatacja
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • dobra organizacja pracy własnej oraz pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B

Firma oferuje:

Oferujemy
  • pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na runku
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, terminowa wypłata wynagrodzenia)
  • bezpłatne dojazdy pracownicze z wybranych kierunków na terenie Torunia
  • pełne wdrożenie w zakres obowiązków i pomoc ze strony współpracowników

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 16 dni

pracodawca: GAMET Sp. z o.o.

branże: Dział techniczny