eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Toruń › Kierownik sprzedaży

Kto szuka:

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik sprzedaży

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Twoje zadania:

  • opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedaży krajowej, spójnej ze strategią firmy
  • aktywne monitorowanie rynku i poszukiwanie nowych możliwości biznesowych
  • udział w reorganizacji struktur sprzedaży, budowanie zespołu i organizacja jego pracy
  • rozwój sprzedaży krajowej - aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • budowanie trwałych relacji handlowych z Klientami firmy
  • doradztwo techniczne w ramach oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert
  • udział w przetargach
  • negocjowanie warunków umów
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • min. 5-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą
  • znajomość rynku tkanin technicznych i/lub produktów dla branży mundurowej/militarnej
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z instytucjami publicznymi, udział w przetargach
  • umiejętność budowania i utrzymywania relacji z Klientem
  • umiejętności analityczne i organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych (głównie woj. warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, mazowieckie)

Benefity:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, notowanej na giełdzie
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • komplet narzędzi niezbędnych do pracy
  • możliwości rozwoju

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku 'Aplikuj teraz' i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Grafton Recruitment Sp. z o.o.

branże: Sprzedaż