PracaOferty pracy Toruń › Kierownik robót (instalacje teletechniczne oraz elektryczne)

Kto szuka:

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Kierownik robót (instalacje teletechniczne oraz elektryczne)

Lokalizacja:

Toruń

kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Zadania:

  • Pełnienie funkcji Kierownika robót na inwestycjach na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, łódzkiego
  • Opracowywanie planów realizacji inwestycji, tworzenie niezbędnej dokumentacji oraz bieżących raportów
  • Nadzorowanie przebiegu prac na inwestycji, w tym wykonywanych przez podmioty współpracujące
  • Wykonywanie wszelkich niezbędnych prac do uruchomiania systemów zabezpieczeń technicznych i przeciwpożarowych oraz automatyki na obiektach
  • Programowanie i konfiguracja systemów technicznych
  • Zapewnienie bieżących, terminowych dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji inwestycji
  • Dbanie o poprawę marży prowadzonej inwestycji z zachowaniem norm jakościowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji teletechnicznych, elektrycznych
  • Wykształcenie - min. średnie techniczne
  • Znajomość programów do budżetowania i tworzenia harmonogramów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia budowlane elektryczne

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wszelkie narzędzia pracy, włącznie z autem do użytku prywatnego
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej  Luxmed

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura